Firefox Firefox - Strona startowa

Aby ustawić stronę http://www.salesnews.pl jako swoją stronę startową:

salesnews.pl Przeciągnij i upuść logo "SN" znajdujące się obok na ikonkę strony domowej (domek) na pasku Twojej przeglądarki

Potwierdź wybór klikając "Tak"

Oferty pracy Dodaj CV Zamów CV i LM Dodaj ofertę Zleć rekrutację Rejestracja Logowanie

Zleć Rekrutację

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi - szybkiej i skutecznej rekrutacji.

Polega ona na przeprowadzeniu procesu rekrutacji w krótkim czasie. Wynagrodzenie pobierane jest wyłącznie po zatrudnieniu kandydata. W przypadku niepowodzenia otrzymają Państwo rabat na zamieszczanie ogłoszeń w serwisie Salesnews.pl

Zalety:

  • Poszukiwanie pracownika - maksymalnie 3 tygodnie.
  • Minimum formalności - zamówienie przesłane faksem.
  • Najniższa cena

Wypełnij poniższy formularz aby dokonać wyceny rekrutacji. W ciągu kilku godzin nasz konsultant odpowie na Państwa zgłoszenie.

Nazwa stanowiska

Ilość poszukiwanych pracowników

Miejsce pracy i preferowane miejsce zamieszkania

Długość i rodzaj umowy z pracownikiem

Data rozpoczęcia pracy (np. 2010-09-13)

Wiek kandydata

Obowiązki jakie kandydat będzie wykonywał

Wykształcenie

Doświadczenie zawodowe

Pozostałe wymagania

Wynagrodzenie pracownika

Co firma oferuje kandydatowi (np. samochód, telefon itp.)