Firefox Firefox - Strona startowa

Aby ustawić stronę http://www.salesnews.pl jako swoją stronę startową:

salesnews.pl Przeciągnij i upuść logo "SN" znajdujące się obok na ikonkę strony domowej (domek) na pasku Twojej przeglądarki

Potwierdź wybór klikając "Tak"

Wsparcie Sprzedaży

« Pełna lista

 

Learnplace.pl

Od 2008 roku Learnplace.pl jest dostawcą uniknalnej usługi dedykowanej działom sprzedaży. W przeciwieństwie do tradycyjnych systemów wymiany informacji takich jak np. Intranet, które są oparte i skoncentronowane jedynie na technologii, rozwiązanie SalesPower skupia się na możliwościach i potrzebach ludzi w działach sprzedażowy.

 O Produktach/UsługachO FirmieZapytanie ofertowe

Od 2008 roku Learnplace.pl jest dostawcą unikalnej usługi dedykowanej działom sprzedaży. W przeciwieństwie do tradycyjnych systemów wymiany informacji takich jak np. Intranet, które są oparte i skoncentronowane jedynie na technologii, rozwiązanie SalesPower skupia się na możliwościach i potrzebach ludzi w działach sprzedażowy. Usługa firmy Learnplace.pl integruje najnowszą technologię z relacją człowiek - człowiek.

 

Takie rozwiązanie ma kilka zasadniczych zalet:

  • Sprzedawcy używają SalesPowera. Na rynku dostępnych jest wiele bardzo dobrych rozwiązań informatycznych dedykowanych dla działów sprzedaży, które posiadają jedną wspólną cechę - sprzedawcy z nich nie korzystają.
  • Sprzedawcy dzielą się swoją wiedzą rozmawiając z moderatorem, osobą przygotowaną i przeszkoloną pod względem zbierania informacji sprzedażowych.
  • Pozyskiwana i udostępniana wiedza prezentowana jest w maksymalnie skondensowanej formie, dzięki czemu sprzedawcy nie tracą czasu i nie zniechęcają się czytając informacje.
  • SalesPower znakomicie uzupełnia program szkoleń przeprowadzany w firmie zapewniając regularne powtórki materiału.
  • Opis doświadczenia najlepszych sprzedawców w firmie w postaci studium przypadku, pozwala skrócić czas wdrożenia nowych sprzedawców.
  • Moduł Customer Development Menager (CDM) umożliwia sprzedawcom łatwe budowanie i efektywne podtrzymanie relacji biznesowej z klientami.
  • Moduł Customer Relationship Managment (CRM) zapewnia wiarygodne prognozowanie sprzedaży i zarządzanie sprzedażą.

 

Rozwiązania wdrażane przez firmę Learnplace.pl konsultowane są przez światowej klasy specjalistę w zakresie funkcjonowania przedsiębiorstw Tada Witkowicza, który jest jednocześnie głównym inwestorem. Był on CEO takich firm jak Artel, Crosscomm (firma kupiona przez Compuware) oraz Adlex (obecnie Intel Polska).

Usługa SalesPower jest aplikacją działającą na serwerach firmy Learnplace.pl. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć kosztownych i czasochłonnych wdrożeń. Sprzedawcy korzystają z usługi za pośrednictwem przeglądarek internetowych.