Firefox Firefox - Strona startowa

Aby ustawić stronę http://www.salesnews.pl jako swoją stronę startową:

salesnews.pl Przeciągnij i upuść logo "SN" znajdujące się obok na ikonkę strony domowej (domek) na pasku Twojej przeglądarki

Potwierdź wybór klikając "Tak"

Na wesoło

« Powrót

Trzy koperty menedżera


Nowo przyjęty menedżer przez tydzień pracuje w biurze z menedżerem, którego ma zastąpić. Gdy wreszcie przychodzi koniec tygodnia, stary menedżer na odchodnym mówi nowemu "W dolnej szufladzie biurka są trzy ponumerowane koperty. Jeśli napotkasz problem, z którym nie będziesz mógł sobie poradzić, otwórz je".

Po trzech miesiącach na firmę spadł kryzys, wszystko zaczęło się walić, a menedżer kompletnie nie mógł sobie z tym poradzić. Przypomniał sobie o kopertach i otworzył pierwszą z nich. W środku znajdowała się krótka wiadomość "Zrzuć winę na poprzednika!". Tak też postąpił, dzięki czemu szefowie przestali wywierać na nim presję.

Pół roku później sprzedaż w firmie drastycznie spada w wyniku wad produkcyjnych. Menedżer sięga po drugą kopertę. "Przeorganizuj!" brzmiała kolejna wiadomość, do której się zastosował. Firma wyszła z dołka.

Po kilku następnych miesiącach, gdy firma ponownie wpadła w kryzys, menedżer z nadzieją otwiera ostatnią kopertę i czyta wiadomość "Przygotuj trzy koperty.".