Firefox Firefox - Strona startowa

Aby ustawić stronę http://www.salesnews.pl jako swoją stronę startową:

salesnews.pl Przeciągnij i upuść logo "SN" znajdujące się obok na ikonkę strony domowej (domek) na pasku Twojej przeglądarki

Potwierdź wybór klikając "Tak"

Czy wiesz, że...

« Powrót

Rozmowy z szefem w łóżku i w łazience


Brytyjscy pracownicy rozmawiają ze swoimi przełożonymi średnio 21 razy dziennie. Rekordziści kontaktują się z szefem ponad 60 razy.

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez firmę telekomunikacyjną Unicom, dzięki mobilnej komunikacji pracownicy w Wielkiej Brytanii pozostają w kontakcie z przełożonym prawie przez całą dobę i rozmwiają z nim średnio 21 razy dziennie. Co piąty badany kontaktuje się z szefem 30 razy dziennie, a co dziesiąty nawet 60 razy.

Dla 31% uczestników badania nie ma nic dziwnego w rozmowach z szefem po zakończeniu pracy, a nawet po godzinie 19. Tylko 18% potrafi powstrzymać się przed odebraniem telefonu od przełożonego już po wyjściu z biura.

Badanie Unicom pokazuje, że właściwie nie ma miejsca, w którym pracownicy potrafiliby się rozstać ze służbowym telefonem. 17% respondentów zabiera go ze sobą do łazienki, a 19% regularnie przerywa posiłek, by porozmawiać z szefem. 16% badanych odebrałoby telefon od przełożonego na randce, a 27% w trakcie oglądania filmu. Jednemu na 10 badanych zdarzało się prowadzić rozmowy z szefem w łóżku.

57% badanych pracowników przyznało, że sprawdzenie połączeń i e-maili jest ich pierwszą czynnością po przebudzeniu, a 45% badanych zerka na wyświetlacz służbowego telefonu nawet w nocy.

 


Na podstawie: businesswire.com

Polecamy

Śniadanie Liderów Sprzedaży

Najświeższe newsy w każdą środę w Twojej skrzynce za darmo!

 

Podziel się swoją opinią