Firefox Firefox - Strona startowa

Aby ustawić stronę http://www.salesnews.pl jako swoją stronę startową:

salesnews.pl Przeciągnij i upuść logo "SN" znajdujące się obok na ikonkę strony domowej (domek) na pasku Twojej przeglądarki

Potwierdź wybór klikając "Tak"

Czy wiesz, że...

« Powrót

Co pracownicy robią w łazience?


Firmowa łazienka to dla wielu pracowników doskonałe miejsce do jedzenia, prowadzenia rozmów telefonicznych i odreagowywania stresu.

Z badania SCA Hygiene Matters 2014 wynika, że aż 87% pracowników w USA jest zadowolonych z toalet w firmie. 24% badanych stara się z nich w ogóle nie korzystać z  łazienki w miejscu pracy, ale 13% twierdzi, że lubi odwiedzać firmową toaletę bardziej niż tę we własnym domu.

Badanie pokazuje, że lista czynności, które pracownikom zdarza się wykonywać w łazience, jest dość długa. Respondenci przyznawali, że zdarza im się tam jeść (8%), ćwiczyć (7%), palić papierosy (5%), a nawet spać (5%). Co czwarta osoba uczestnicząca w badaniu wychodzi do łazienki, by pisać SMS-y, a niewiele mniej (23%) przyznaje się do prowadzenia w tym miejscu rozmów telefonicznych.

Dla wielu pracowników firmowa toaleta to miejsce, gdzie mogą odpocząć, odreagować stres i poczuć się bezpiecznie. Dla 23% badanych kobiet i 17% mężczyzn wykorzystuje łazienkę do radzenia sobie z codziennymi frustracjami, a odpowiednio 21% i 18% idzie tam, by odpocząć od współpracowników i przez chwilę pobyć w samotności. Co dziesiąty uczestnik badania (6% mężczyzn i 14% kobiet) przyznaje też, że czasem udaje się do toalety, by w spokoju popłakać.

 


Na podstawie: sca.com

Polecamy

Śniadanie Liderów Sprzedaży

Najświeższe newsy w każdą środę w Twojej skrzynce za darmo!

 

Podziel się swoją opinią