Firefox Firefox - Strona startowa

Aby ustawić stronę http://www.salesnews.pl jako swoją stronę startową:

salesnews.pl Przeciągnij i upuść logo "SN" znajdujące się obok na ikonkę strony domowej (domek) na pasku Twojej przeglądarki

Potwierdź wybór klikając "Tak"

Reklama

Reklama w serwisie SalesNewsKIM JESTEŚMY:

SalesNews to niezastąpione kompendium wiedzy dla menedżerów i specjalistów ds. sprzedaży i obsługi klienta. Odbiorcy mogą tu znaleźć porady eksperckie, unikalne autorskie artykuły oraz najświeższe informacje z rynku. Nie jesteśmy wyłącznie portalem sprzedażowym, jesteśmy kompleksowym „narzędziem” wspomagającym pracę specjalistów rożnego szczebla.

Codziennie nowi czytelnicy stają się stałymi i aktywnie korzystającymi z zasobów portalu użytkownikami.

Aktualnie ponad 20tys. osób miesięcznie korzysta z www.salesnews.pl. 6000 to liczba zarejestrowanych użytkowników i odbiorców naszego cotygodniowego newslettera.

PROFIL KLIENTA:

SalesNews to idealna platforma promocji dla firm, które pragną polecić swoje usługi i dotrzeć do potencjalnych klientów. Propozycje reklamowe kierujemy do firmy wspierających sprzedaż, rozwój i motywację pracownika.

Publikujemy informacje, w wybranej przez Klienta firmie, dotyczące szkoleń, wydarzeń branżowych, narzędzi wspierających sprzedaż i innych inicjatyw z branży sprzedażowej.

FORMY REKLAMOWE:

  • Bannery
  • Mailingi
  • Informacje w newsletterze
  • Publikacja ofert szkoleniowych
  • Artykuły sponsorowane
  • Linki Sponsorowane
  • Profile firmowe
  • Publikacja ofert pracy
  • Inne ustalane indywidualnie z Klientem

CEL:

Do każdego z naszych reklamodawców i partnerów podchodzimy indywidualnie. Chętnie doradzimy w optymalnym wykorzystaniu środków finansowych przeznaczonych na reklamę w naszym serwisie lub pomożemy w przygotowaniu odpowiednich materiałów. Oferujemy pełne wsparcie i doradztwo w przygotowaniu skutecznej kampanii.

WYBRANI KLIENCI:

Agora S.A. (GazetaPraca.pl), Benefit Systems S.A., BIGRAM S.A., Bonus System Polska S.A., Grupa Pracuj Solutions Sp. z o.o. (Pracuj.pl), Global Business Center Sp. z o.o., DOM WIEDZY Sp. z o.o., House of Skills, EMPRIZ Sp. z o.o., Instytut Rozwoju Biznesu Sp. z o.o., Humanway Sp. z o.o., INFOR PL S.A., Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o., Jobrapido S.r.l., Most Wanted! s.c., Nowoczesna Firma S.A., Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.

PLIKI DO POBRANIA:

Zainteresowaliśmy Cię?

Pobierz ofertę

W celu otrzymania oferty wypełnij poniższy formularz

Imię * :
Nazwisko * :
Telefon * :
E-mail * :
Firma * :

* - pola obowiązkowe
Skontaktuj się z nami:

Łukasz Jarota - Dyrektor ds. Rozwoju
lukasz.jarota@salesnews.pl
tel.: 795-115-885

Patrycja Kozub - Kierownik Projektu
patrycja.kozub@salesnews.pl
tel.: 531-799-308

Ewa Ciesielska-Siudaj - Koordynator Projektów/ Dział Eventów
ewa.ciesielska@salesnews.pl
tel.: 795-142-432

Joanna Pietrzak – Redaktor Naczelna
joanna.pietrzak@salesnews.pl
tel.: 531-977-305